Sokol ZEMĚCHY fotbal

První oficiální stránky TJ Sokol Zeměchy-fotbal

Bude se hrát

bude se hrát

12. kolo 28.03.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1201 Dobroměřice B Líšťany 29.03. 15:00 NE Dobroměřice
A2A1202 Libčeves Pátek 28.03. 15:00 SO Libčeves
A2A1203 Kozly Pan. Týnec 28.03. 15:00 SO Kozly
A2A1204 Cítoliby Chožov 29.03. 10:30 NE Cítoliby
A2A1205 Dynamo Louny Ročov 29.03. 10:30 NE Dobroměřice
A2A1206 Černochov Zeměchy 28.03. 15:00 SO Černochov


13. kolo 04.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1301 Černochov Dobroměřice B 04.04. 16:30 SO Černochov
A2A1302 Zeměchy Dynamo Louny 04.04. 16:30 SO Zeměchy
A2A1303 Ročov Cítoliby 04.04. 16:30 SO Ročov
A2A1304 Chožov Kozly 04.04. 16:30 SO Chožov
A2A1305 Pan. Týnec Libčeves 04.04. 16:30 SO Pan. Týnec
A2A1306 Pátek Líšťany 04.04. 16:30 SO Pátek


14. kolo 11.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1401 Dobroměřice B Pátek 11.04. 16:30 SO Dobroměřice
A2A1402 Líšťany Pan. Týnec 11.04. 16:30 SO Líšťany
A2A1403 Libčeves Chožov 12.04. 16:30 NE Libčeves
A2A1404 Kozly Ročov 11.04. 16:30 SO Kozly
A2A1405 Cítoliby Zeměchy 12.04. 10:30 NE Cítoliby
A2A1406 Dynamo Louny Černochov 12.04. 10:30 NE Dobroměřice


15. kolo 18.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1501 Dynamo Louny Dobroměřice B 19.04. 10:30 NE Dobroměřice
A2A1502 Černochov Cítoliby 18.04. 17:00 SO Černochov
A2A1503 Zeměchy Kozly 18.04. 17:00 SO Zeměchy
A2A1504 Ročov Libčeves 18.04. 17:00 SO Ročov
A2A1505 Chožov Líšťany 18.04. 17:00 SO Chožov
A2A1506 Pan. Týnec Pátek 18.04. 17:00 SO Pan. Týnec


16. kolo 25.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1601 Dobroměřice B Pan. Týnec 26.04. 17:00 NE Dobroměřice
A2A1602 Pátek Chožov 25.04. 17:00 SO Pátek
A2A1603 Líšťany Ročov 25.04. 17:00 SO Líšťany
A2A1604 Libčeves Zeměchy 25.04. 17:00 SO Libčeves
A2A1605 Kozly Černochov 25.04. 17:00 SO Kozly
A2A1606 Cítoliby Dynamo Louny 26.04. 10:30 NE Cítoliby


17. kolo 02.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1701 Cítoliby Dobroměřice B 03.05. 10:30 NE Cítoliby
A2A1702 Dynamo Louny Kozly 03.05. 10:30 NE Dobroměřice
A2A1703 Černochov Libčeves 02.05. 17:00 SO Černochov
A2A1704 Zeměchy Líšťany 02.05. 17:00 SO Zeměchy
A2A1705 Ročov Pátek 02.05. 17:00 SO Ročov
A2A1706 Chožov Pan. Týnec 02.05. 17:00 SO Chožov


18. kolo 09.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1801 Dobroměřice B Chožov 10.05. 17:00 NE Dobroměřice
A2A1802 Pan. Týnec Ročov 09.05. 17:00 SO Pan. Týnec
A2A1803 Pátek Zeměchy 09.05. 17:00 SO Pátek
A2A1804 Líšťany Černochov 09.05. 17:00 SO Líšťany
A2A1805 Libčeves Dynamo Louny 09.05. 17:00 SO Libčeves
A2A1806 Kozly Cítoliby 09.05. 17:00 SO Kozly


19. kolo 16.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1901 Kozly Dobroměřice B 16.05. 17:00 SO Kozly
A2A1902 Cítoliby Libčeves 17.05. 10:30 NE Cítoliby
A2A1903 Dynamo Louny Líšťany 17.05. 10:30 NE Dobroměřice
A2A1904 Černochov Pátek 16.05. 17:00 SO Černochov
A2A1905 Zeměchy Pan. Týnec 16.05. 17:00 SO Zeměchy
A2A1906 Ročov Chožov 16.05. 17:00 SO Ročov


20. kolo 23.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2001 Dobroměřice B Ročov 24.05. 17:00 NE Dobroměřice
A2A2002 Chožov Zeměchy 23.05. 17:00 SO Chožov
A2A2003 Pan. Týnec Černochov 23.05. 17:00 SO Pan. Týnec
A2A2004 Pátek Dynamo Louny 23.05. 17:00 SO Pátek
A2A2005 Líšťany Cítoliby 23.05. 17:00 SO Líšťany
A2A2006 Libčeves Kozly 23.05. 17:00 SO Libčeves


21. kolo 30.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2101 Libčeves Dobroměřice B 30.05. 17:00 SO Libčeves
A2A2102 Kozly Líšťany 30.05. 17:00 SO Kozly
A2A2103 Cítoliby Pátek 31.05. 10:30 NE Cítoliby
A2A2104 Dynamo Louny Pan. Týnec 31.05. 10:30 NE Dobroměřice
A2A2105 Černochov Chožov 30.05. 17:00 SO Černochov
A2A2106 Zeměchy Ročov 30.05. 17:00 SO Zeměchy


22. kolo 06.06.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2201 Dobroměřice B Zeměchy 07.06. 17:00 NE Dobroměřice
A2A2202 Ročov Černochov 06.06. 17:00 SO Ročov
A2A2203 Chožov Dynamo Louny 06.06. 17:00 SO Chožov
A2A2204 Pan. Týnec Cítoliby 06.06. 17:00 SO Pan. Týnec
A2A2205 Pátek Kozly 06.06. 17:00 SO Pátek
A2A2206 Líšťany Libčeves 06.06. 17:00 SO Líšťany
Žádné komentáře
 
TJ Sokol Zeměchy,Zeměchy 54, 440 01 Louny,reg.číslo:407045