První oficiální stránky TJ Sokol Zeměchy-fotbal

Hrálo se

Další prohra

Zeměchy - Výškov  2 : 3 (0:2)

V dalším domácím utkání náš tým prohrál díky špatné disciplíně,když se hráči  věnovali místo vlastní hře raději řečnění.Nepodržel nás ani brankář Pepa Matyáš,který inkasoval dva velmi laciné góly.

Na začátku utkání jsme sice soupeře zatlačili před jeho branku,hned v 1. minutě naši hráči reklamovali u rozhodčího pokutový kop,nicméně píšťalka zůstala němá.S postupem času upadala úroveň hry a naopak narůstala úroveň nervozity,která vyústila až ve vyloučení našeho kapitána Honzy Ingriše za hrubý a zbytečný (i když patrně neúmyslný) zákrok na soupeře ještě před koncem první půle.

Druhá část hry začala snahou mužstva něco udělat s výsledkem,ale opět nás zabrzdila hloupá branka v naší síti.Přesto jsme ještě dokázali snížit na konečných 2:3.Týmu chybí trenér,který by udržel mezi hráči disciplínu a tentokrát nás zradila také slabší forma gólmana...

rozhodčí: Spišák Dušan       branky Zeměch: Křivan Radek 2x  diváků: 30