Sokol ZEMĚCHY fotbal

První oficiální stránky TJ Sokol Zeměchy-fotbal

Hrálo se

Zeměchy - Žatec 0 : 4

Druhé přípravné utkání na umělé trávě v Souši se hrálo za silného větru v sobotu od 20. hodin.Soupeř nás přehrál jak  v samotném zápase,tak i před utkáním,když se odmítl podílet na zaplacení pronájmu hřiště (2000,- Kč).Loňská renovace areálu U Ohře stála patrně žatecké fotbalisty příliš mnoho finančních prostředků a na takové věci,jako je pronájem umělé trávy již zkrátka nezbylo.

Herní projev našeho týmu byl poměrně příznivý,úroveň hry byla lepší ,než v prvním utkání s Postoloprty.Hráči přišli také prakticky všichni,kteří v Zeměchách ještě zůstali,takže dojem vedoucího mužstva Kamila Valeše z celého zápasu byl veskrze kladný.Do branky se postavil Leoš Matyáš,a nebýt jedné chyby,kdy zcela ignoroval střelu soupeře z cca 35 metrů,která však skončila v naší síti,byl jeho výkon dobrý.Po dlouhé době se na trávníku prezentoval Karel Sainer,který se vrací po zranění.Dále již byla sestava standartní (Žáček,Eymann,Jung Petr,Červíček,Ingriš,Křivan,Zuska Michal,Burda)

Žádné komentáře
 
TJ Sokol Zeměchy,Zeměchy 54, 440 01 Louny,reg.číslo:407045