Sokol ZEMĚCHY fotbal

První oficiální stránky TJ Sokol Zeměchy-fotbal

tabulka + rozpis zápasů

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Staňkovice 20 17 2 1 81: 27 53 ( 23)
 
2. Lipenec 20 14 3 3 57: 28 45 ( 15)
 
3. Tuchořice B 20 11 2 7 50: 38 35 ( 5)
 
4. Zeměchy 20 10 4 6 36: 39 34 ( 4)
 
5. Čeradice 20 11 0 9 50: 38 33 ( 3)
 
6. Žíželice 20 10 3 7 43: 41 33 ( 3)
 
7. Lišany 20 10 0 10 35: 33 30 ( 0)
 
8. Bezděkov 20 7 1 12 33: 49 22 ( -8)
 
9. Domoušice B 20 5 3 12 47: 64 18 (-12)
 
10. Měcholupy 20 5 3 12 30: 47 18 (-12)
 
11. Výškov B 20 2 7 11 31: 55 13 (-17)
 
12. Lenešice B 20 3 2 15 27: 61 11 (-19)

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobroměřice B 11 9 2 0 35: 6 29 ( 14)
 
2. Pátek 11 8 2 1 31: 12 26 ( 8)
 
3. Pan. Týnec 11 6 4 1 24: 14 22 ( 7)
 
4. Kozly 11 5 1 5 21: 18 16 ( 1)
 
5. Ročov 11 3 6 2 19: 14 15 ( -3)
 
6. Libčeves 10 4 2 4 21: 15 14 ( 2)
 
7. Chožov 11 4 2 5 25: 25 14 ( -4)
 
8. Líšťany 11 3 4 4 22: 26 13 ( -5)
 
9. Černochov 10 3 1 6 12: 18 10 ( -5)
 
10. Zeměchy 11 2 4 5 19: 29 10 (-11)
 
11. Dynamo Louny 11 1 2 8 16: 30 5 (-10)
 
12. Cítoliby 11 1 2 8 13: 51 5 (-10)
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Lenešice 26 18 5 3 79: 28 59 ( 20)
 
2. Blatno 26 18 4 4 67: 36 58 ( 19)
 
3. Slavětín 26 16 3 7 91: 46 51 ( 12)
 
4. Sedčice 26 15 4 7 67: 43 49 ( 10)
 
5. Výškov 26 13 5 8 61: 47 44 ( 5)
 
6. Hříškov 26 13 5 8 57: 46 44 ( 5)
 
7. Chlumčany 26 12 3 11 42: 45 39 ( 0)
 
8. Vel.Černoc 26 10 7 9 52: 44 37 ( -2)
 
9. Kryry 26 8 8 10 39: 38 32 ( -7)
 
10. Cítoliby 26 9 2 15 53: 72 29 (-10)
 
11. Černčice B 26 7 3 16 38: 76 24 (-15)
 
12. Peruc 26 5 7 14 35: 62 22 (-17)
 
13. Kr. Dvůr 26 5 5 16 39: 63 20 (-19)
 
14. Zeměchy 26 2 1 23 32:106 7 (-32)

 

TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
 
1. Lenešice 13 10 2 1 43: 12 32
 
2. Blatno 13 10 2 1 36: 14 32
 
3. Slavětín 13 10 1 2 55: 21 31
 
4. Hříškov 13 10 1 2 38: 15 31
 
5. Sedčice 13 9 3 1 46: 19 30
 
6. Vel.Černoc 13 8 4 1 39: 20 28
 
7. Chlumčany 13 8 2 3 27: 16 26
 
8. Výškov 13 7 3 3 31: 20 24
 
9. Černčice B 13 6 3 4 27: 23 21
 
10. Cítoliby 13 6 1 6 29: 24 19
 
11. Kryry 13 5 2 6 18: 20 17
 
12. Kr. Dvůr 13 4 3 6 22: 24 15
 
13. Peruc 13 4 3 6 18: 29 15
 
14. Zeměchy 13 2 1 10 19: 47 7
 

 

  TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
 
1. Lenešice 13 8 3 2 36: 16 27
 
2. Blatno 13 8 2 3 31: 22 26
 
3. Slavětín 13 6 2 5 36: 25 20
 
4. Výškov 13 6 2 5 30: 27 20
 
5. Sedčice 13 6 1 6 21: 24 19
 
6. Kryry 13 3 6 4 21: 18 15
 
7. Hříškov 13 3 4 6 19: 31 13
 
8. Chlumčany 13 4 1 8 15: 29 13
 
9. Cítoliby 13 3 1 9 24: 48 10
 
10. Vel.Černoc 13 2 3 8 13: 24 9
 
11. Peruc 13 1 4 8 17: 33 7
 
12. Kr. Dvůr 13 1 2 10 17: 39 5
 
13. Černčice B 13 1 0 12 11: 53 3
 
14. Zeměchy 13 0 0 13 13: 59 0
 

 

  KŘÍŽOVÁ TABULKA
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
1. Kryry --- 2:1 1:3 1:1 2:0 0:1 2:1 3:2 0:1 4:0 1:1 0:1 2:6 0:2
 
2. Sedčice 1:1 --- 5:1 3:1 4:1 3:2 2:1 10:1 0:2 7:3 5:1 2:2 1:1 3:2
 
3. Cítoliby 0:1 1:3 --- 2:6 0:0 2:1 1:3 2:1 6:2 8:0 3:1 1:3 1:2 2:1
 
4. Slavětín 0:2 6:0 10:3 --- 3:2 6:1 1:1 6:1 2:1 5:0 4:1 6:3 2:5 4:1
 
5. Peruc 2:2 0:4 2:0 0:5 --- 1:1 0:4 4:2 3:2 3:0 2:5 1:3 0:1 0:0
 
6. Hříškov 2:1 4:1 1:1 2:1 3:2 --- 1:3 5:1 6:0 4:1 3:1 2:3 1:0 4:0
 
7. Lenešice 2:2 1:0 5:1 5:1 2:2 3:1 --- 7:0 2:0 4:0 5:1 0:2 6:2 1:0
 
8. Zeměchy 0:6 1:3 3:5 0:6 2:5 3:3 1:5 --- 0:1 1:3 4:3 0:3 2:3 2:1
 
9. Chlumčany 2:1 3:0 3:2 2:0 2:1 1:2 3:3 3:0 --- 3:1 0:0 1:2 3:2 1:2
 
10. Černčice B 3:0 3:5 2:1 0:3 4:2 2:2 1:2 3:2 0:1 --- 1:0 2:2 5:2 1:1
 
11. Kr. Dvůr 2:2 1:1 2:3 1:2 2:2 0:2 0:1 4:0 3:1 4:2 --- 0:3 0:4 3:1
 
12. Blatno 2:1 1:2 5:2 5:4 3:0 4:2 1:1 2:1 1:0 6:0 4:0 --- 1:1 1:0
 
13. Výškov 1:1 0:1 4:1 1:3 0:0 5:0 0:4 4:1 4:2 3:1 4:2 3:2 --- 2:2
 
14. Vel.Černoc 1:1 1:0 5:1 3:3 6:0 1:1 3:7 6:1 2:2 1:0 3:1 4:2 3:1 ---
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Blatno 13 10 1 2 35: 17 31 ( 13)
 
2. Lenešice 13 7 4 2 34: 14 25 ( 4)
 
3. Sedčice 13 8 1 4 32: 26 25 ( 4)
 
4. Hříškov 13 7 3 3 31: 18 24 ( 3)
 
5. Slavětín 12 7 2 3 40: 21 23 ( 2)
 
6. Vel.Černoc 13 6 2 5 25: 21 20 ( 2)
 
7. Chlumčany 13 6 2 5 23: 27 20 ( 2)
 
8. Výškov 13 5 4 4 26: 25 19 ( 1)
 
9. Kryry 13 4 5 4 19: 17 17 ( -4)
 
10. Peruc 13 3 6 4 21: 21 15 ( -6)
 
11. Cítoliby 13 5 0 8 25: 34 15 ( -6)
 
12. Černčice B 12 3 1 8 15: 40 10 ( -5)
 
13. Kr. Dvůr 13 1 2 10 18: 36 5 (-13)
 
14. Zeměchy 13 1 1 11 19: 46 4 (-14)
rozpis s výsledky odehraných zápasů
.k
domácí
hosté
datum
den
hod.
rozhodčí
výsledek
1
 LENEŠICE
ZEMĚCHY
18.8.2007
sobota
17:00
Gaži
7:0
2
 V.ČERNOC
ZEMĚCHY
25.8.
sobota
17:00
Bechynský
6:1
3
ZEMĚCHY
CHLUMČANY
 1.9.
sobota
17:00
Filipovský
0:1
4
ČERNČICE -B
ZEMĚCHY
 9.9.
neděle
17:00
Brabenec
3:2
5
ZEMĚCHY
 KR. DVUR
15.9.
sobota
16:30
Bechynský
4:3
6
BLATNO
ZEMĚCHY
23.9.
neděle
13:30
Holič
2:1
7
ZEMĚCHY
FK VÝŠKOV
29.9.
sobota
16:00
Spišák D.
2:3
8
H.KRYRY
ZEMĚCHY
 6.10.
sobota
16:00
Bázler Jiří
3:2
9
ZEMĚCHY
 SEDČICE
13.10.
sobota
16:00
Sachr M.
1:3
10
CÍTOLIBY
ZEMĚCHY
21.10.
neděle
15:30
Hora J.
2:1
11
ZEMĚCHY
SLAVĚTÍN
27.10.
sobota
14:30
Vokurka
0:6
12
FK PERUC
ZEMĚCHY
 3.11.
sobota
14:00
Bázler
4:2
13
ZEMĚCHY
 HŘÍŠKOV
10.11.
sobota
14:00
Bechynský
3:3 
 
TJ Sokol Zeměchy,Zeměchy 54, 440 01 Louny,reg.číslo:407045