Sokol ZEMĚCHY fotbal

První oficiální stránky TJ Sokol Zeměchy-fotbal

tabulka + rozpis zápasů

Konečná tabulka OP 07-08

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Lenešice 26 18 5 3 79: 28 59 ( 20)
 
2. Blatno 26 18 4 4 67: 36 58 ( 19)
 
3. Slavětín 26 16 3 7 91: 46 51 ( 12)
 
4. Sedčice 26 15 4 7 67: 43 49 ( 10)
 
5. Výškov 26 13 5 8 61: 47 44 ( 5)
 
6. Hříškov 26 13 5 8 57: 46 44 ( 5)
 
7. Chlumčany 26 12 3 11 42: 45 39 ( 0)
 
8. Vel.Černoc 26 10 7 9 52: 44 37 ( -2)
 
9. Kryry 26 8 8 10 39: 38 32 ( -7)
 
10. Cítoliby 26 9 2 15 53: 72 29 (-10)
 
11. Černčice B 26 7 3 16 38: 76 24 (-15)
 
12. Peruc 26 5 7 14 35: 62 22 (-17)
 
13. Kr. Dvůr 26 5 5 16 39: 63 20 (-19)
 
14. Zeměchy 26 2 1 23 32:106 7 (-32)

 

TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
 
1. Lenešice 13 10 2 1 43: 12 32
 
2. Blatno 13 10 2 1 36: 14 32
 
3. Slavětín 13 10 1 2 55: 21 31
 
4. Hříškov 13 10 1 2 38: 15 31
 
5. Sedčice 13 9 3 1 46: 19 30
 
6. Vel.Černoc 13 8 4 1 39: 20 28
 
7. Chlumčany 13 8 2 3 27: 16 26
 
8. Výškov 13 7 3 3 31: 20 24
 
9. Černčice B 13 6 3 4 27: 23 21
 
10. Cítoliby 13 6 1 6 29: 24 19
 
11. Kryry 13 5 2 6 18: 20 17
 
12. Kr. Dvůr 13 4 3 6 22: 24 15
 
13. Peruc 13 4 3 6 18: 29 15
 
14. Zeměchy 13 2 1 10 19: 47 7
 

 

  TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
 
1. Lenešice 13 8 3 2 36: 16 27
 
2. Blatno 13 8 2 3 31: 22 26
 
3. Slavětín 13 6 2 5 36: 25 20
 
4. Výškov 13 6 2 5 30: 27 20
 
5. Sedčice 13 6 1 6 21: 24 19
 
6. Kryry 13 3 6 4 21: 18 15
 
7. Hříškov 13 3 4 6 19: 31 13
 
8. Chlumčany 13 4 1 8 15: 29 13
 
9. Cítoliby 13 3 1 9 24: 48 10
 
10. Vel.Černoc 13 2 3 8 13: 24 9
 
11. Peruc 13 1 4 8 17: 33 7
 
12. Kr. Dvůr 13 1 2 10 17: 39 5
 
13. Černčice B 13 1 0 12 11: 53 3
 
14. Zeměchy 13 0 0 13 13: 59 0
 

 

  KŘÍŽOVÁ TABULKA
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
1. Kryry --- 2:1 1:3 1:1 2:0 0:1 2:1 3:2 0:1 4:0 1:1 0:1 2:6 0:2
 
2. Sedčice 1:1 --- 5:1 3:1 4:1 3:2 2:1 10:1 0:2 7:3 5:1 2:2 1:1 3:2
 
3. Cítoliby 0:1 1:3 --- 2:6 0:0 2:1 1:3 2:1 6:2 8:0 3:1 1:3 1:2 2:1
 
4. Slavětín 0:2 6:0 10:3 --- 3:2 6:1 1:1 6:1 2:1 5:0 4:1 6:3 2:5 4:1
 
5. Peruc 2:2 0:4 2:0 0:5 --- 1:1 0:4 4:2 3:2 3:0 2:5 1:3 0:1 0:0
 
6. Hříškov 2:1 4:1 1:1 2:1 3:2 --- 1:3 5:1 6:0 4:1 3:1 2:3 1:0 4:0
 
7. Lenešice 2:2 1:0 5:1 5:1 2:2 3:1 --- 7:0 2:0 4:0 5:1 0:2 6:2 1:0
 
8. Zeměchy 0:6 1:3 3:5 0:6 2:5 3:3 1:5 --- 0:1 1:3 4:3 0:3 2:3 2:1
 
9. Chlumčany 2:1 3:0 3:2 2:0 2:1 1:2 3:3 3:0 --- 3:1 0:0 1:2 3:2 1:2
 
10. Černčice B 3:0 3:5 2:1 0:3 4:2 2:2 1:2 3:2 0:1 --- 1:0 2:2 5:2 1:1
 
11. Kr. Dvůr 2:2 1:1 2:3 1:2 2:2 0:2 0:1 4:0 3:1 4:2 --- 0:3 0:4 3:1
 
12. Blatno 2:1 1:2 5:2 5:4 3:0 4:2 1:1 2:1 1:0 6:0 4:0 --- 1:1 1:0
 
13. Výškov 1:1 0:1 4:1 1:3 0:0 5:0 0:4 4:1 4:2 3:1 4:2 3:2 --- 2:2
 
14. Vel.Černoc 1:1 1:0 5:1 3:3 6:0 1:1 3:7 6:1 2:2 1:0 3:1 4:2 3:1 ---
Žádné komentáře
 
TJ Sokol Zeměchy,Zeměchy 54, 440 01 Louny,reg.číslo:407045