Sokol ZEMĚCHY fotbal

První oficiální stránky TJ Sokol Zeměchy-fotbal

Disciplinární tresty

Na jednání STK OFS Louny bojoval za náš oddíl vedoucí mužstva mužů v utkání s Blatnem Martin Šubert.Nutno říci,že jeho boj byl celkem úspěšný.A výsledek? :

Nebyl prokázán neoprávněný start hráče v utkání Zeměchy-Blatno,ale za to,že hráč Weiss nesetrval v areálu hřiště až do skončení poločasové přestávky(nemohl se tak podrobit identifikaci hráče),byl oddíl Sokol Změchy potrestán pokutou 2000,- Kč a výsledek utkání byl kontumován na 0:3 ve prospěch TJ Blatno.

Žádný hráč,ani funkcionář , nebyl předán disciplinární komisy k dalšímu potrestání.

100,- Kč pokutu musí zaplatit oddíl za hráče Petra Junga (za obdržené 4 ŽK )
S podmíněným trestem vyvázl z  jednání disciplinárky Petr Jung ,který byl vyloučen po dvou žlutých kartách v posledním podzimním utkání (s Hříškovem).Znamená to,že v případě dalšího vyloučení (do konce května ) přičte disciplinárka tento trest k trestu novému.
Kapitán Honza Ingriš obdržel od disciplinární komise OFS v Lounech přísný trest za vyloučení v utkání s Výškovem, a to 4 měsíce nepodmíněně od 1.10.2007!

Rozhodčí jeho přestupek proti pravidlům popsal do zápisu o utkání jako"úmyslné šlápnutí do obličeje protihráče s krvavým zraněním. v přerušené hře..."

Tento trest je jeden z nejtvrdších,který disciplinárka v Lounech vynesla za posledních 5 let.Domníváme se,že je to trest zbytečně přísný..

Honzo,jak jsi viděl celou situaci ty?:

Stalo se to při výskoku na hlavičku . Protihráč mi už předtím několikrát udělal tzv. kozu,takže jsem si dal pozor a tentokrát padal  k zemi on.Nevím,co se potom dělo,ale pravděpodobně se při pádu uhodil o mojí nohu(koleno),čímž si pravděpodobně přivodil ono krvavé zranění.Také je možné,že ke zranění došlo až na zemi,protože jsem jej poté přeskakoval ve snaze pokračovat ve hře a jestli při tom došlo ke kontaktu,nevím..V každém případě absolutně odmítám  formulaci hlavního rozhodčího o úmyslu!

 

DK OFS Louny na svém zasedání 1.11. vynesla nepodmíněný trest na 2 soutěžní utkání pro Pepu Matyáše za vyloučení v utkání se Slavětínem.Stejně jako Honza Ingriš má i Pepa na podzim dohráno...
 
TJ Sokol Zeměchy,Zeměchy 54, 440 01 Louny,reg.číslo:407045